preloader

Projekty BTS BTO

20210713_164933

Projekty BTS to oferta skierowana do Klientów poszukujących indywidualnych, „szytych na miarę” rozwiązań w zakresie powierzchni magazynowych, produkcyjnych, logistycznych wraz z infrastrukturą techniczną i biurowo-socjalną.  

Inwestycja w modelu Build-To-Suit (BTS) daje szerokie możliwości w zakresie lokalizacji, wielkości, parametrów technicznych i technologicznych zastosowanych w obiekcie. 

Usługi działu BTS obejmują dwa podstawowe etapy realizacji projektu „szytego na miarę”: fazę przygotowania, czyli wyszukanie odpowiedniej lokalizacji i terenu inwestycyjnego oraz fazę realizacji inwestycji.  MAKLER Invest oferuje dodatkowe usługi po zakończeniu budowy i oddaniu inwestycji do eksploatacji.

 

GOLENIOWSKI PARK PRZMYSŁOWY 2

MAKLER Invest doradzamy w fazie przygotowania projektu BTS.

Zapewniamy wsparcie w wyborze lokalizacji, analizę i zabezpieczenie nieruchomości gruntowych.

Koordynujemy proces nabycia nieruchomości.

Współpracujemy z firmami wyspecjalizowanymi w doradztwie technicznym w trakcie przygotowania projektu budowy i doradztwie w zakresie uzgodnienia koncepcji.

Na zdjęciu jeden z projektów, w którym braliśmy udział. Pierwszy etap: wyszukanie terenu oraz przekonanie inwestora do lokalizacji. Kolejne etapy to due diligence i koordynacja procesu nabycia. 

Doradca BTS

Małgorzata Paszkiewicz

Tel. 509-463-494