preloader

Oferty dyskretne / Oferty Off Market

 

Oferty dyskretne / Oferty off market

Chcesz dyskretnie sprzedać nieruchomość lub poznać oferty nigdzie niepublikowane?

Off market to strategia sprzedaży nieruchomości bez szeroko zakrojonej, publicznej prezentacji oferty. Sprzedający polegają na umiejętnościach i kontaktach agenta nieruchomości, którego zadaniem jest zainteresować niewielką, lecz konkretną grupę kupujących.

Zrzut ekranu (807)

W Polsce ten sposób sprzedaży nie jest zbyt często stosowany. Być może ten brak popularności wynika z niewielkiej znajomości korzyści jakie daje ona klientom. Wielu agentów o niej słyszało, ale nie mając wiedzy i doświadczenia nie proponują takiej usługi.

Są klienci, którzy nawet jeśli nie zetknęli się z określeniem off market, właśnie takiej usługi coraz częściej poszukują. Szczególnie, że ta strategia doskonale sprawdza się wtedy, gdy wyjątkowo zależy im na zachowaniu prywatności.

W przypadku sprzedaży nieruchomości osób znanych czy wyjątkowo zamożnych to wręcz idealna opcja. Jednak równie dobrze sprawdza się ona w sprzedaży nieruchomości, których właściciele są w skomplikowanej sytuacji życiowej i zależy im na dyskrecji (brak wielu oglądających).  Dyskrecja przydaje się również w przypadku nieruchomości komercyjnych, gdzie informacja o wystawieniu jej na sprzedaż, mogłaby negatywnie wpłynąć na bieżącą działalność biznesu.

Jesteśmy 20 lat na rynku nieruchomości, mamy rozbudowaną sieć relacji i doświadczenie. 

Dlatego jeśli chcesz dyskretnie sprzedać nieruchomość lub chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach off market zgłoś się do nas. 

    

              Zapraszamy

  CEO Małgorzata Paszkiewicz