home     kontakt     wyszukiwarka          polski    Deutsch
O NAS

NASZE OFERTY

NARZĘDZIA
Zostaw swoją ofertę

Za pomocą poniższego formularza, możecie Państwo zgłosić do nas swoją ofertę nieruchomości. Prosimy nie zapomnieć o podaniu numeru telefonu lub adresu e-mail do siebie, abyśmy mogli skontaktować się z Państwem.

imie i nazwisko:
adres e-mail:
numer tel.:
opis oferty nieruchomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zmianami). Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szanowny Kliencie, zgodnie z art.23 ust. 1 Ustawy z dnia 29. 08. 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833) wyrażasz zgodę na przetwarzanie w zbiorach danych prowadzonych przez firmę MAKLER NIERUCHOMOŚCI oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych podmiotom współpracującym z Biurem MAKLER NIERUCHOMOŚCI w celu należnego wykonania usługi. Dane osobowe podawane są dobrowolnie jednakże ich podanie jest niezbędne do realizacji umowy. Administratorem danych osobowych jest Makler Nieruchomości Małgorzata Paszkiewicz ul. Partyzantów 3/7 Szczecin. - Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu ich zgromadzenia lub do czasu zgłoszenia żądania ich usunięcia - posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

© Copyright  media-projekt
Makler Nieruchomości, Szczecin, tel. kom. 509-463-494, tel. kom. 516-130-303